ŚCIĄGNIJ NALEŻNOŚCI OD DŁUŻNIKÓW – należności z tytułu świadczeń pieniężnych do 50 tyś zł w stosunkach B2B korzystają z preferencji ich zabezpieczenia na czas trwania postępowania sądowego – w rezultacie pieniądze poczekają na Ciebie na bezpiecznym rachunku depozytowym sądu do czasu zakończenia postępowania sądowego,

Skorzystaj z pomocy doświadczonego specjalisty- procesualisty w windykacji sądowej.

ODZYSKAJ VAT I PIT – od nieściągalnych zobowiązań lub zbyt kosztochłonnych do odzyskania.

Sprawdź swoje szanse w szybkim odzyskaniu zapłaconych podatków i zleć fachowemu prawnikowi audyt swoich umów w zakresie zawartych w nich klauzul umownych pod względem wymagań stawianych przez urzędy skarbowe w tzw. postępowaniu dotyczącym ulg za złe długi. Pomoże on również w opracowaniu niezbędnej dokumentacji na potrzeby cen transferowych.

ZRÓB AUDYT WSZYSTKICH SWOICH UMÓW POD WZGLĘDEM STOPNIA ZABEZPIECZENIA TWOICH INTERESÓW! OSZACUJ PRZESTRZEŃ DO RENEGOCJACJI ICH WARUNKÓW!

Pacta sunt servanda – umów należy dotrzymywać… i na bieżąco je weryfikować pod względem realnych zagrożeń. Lepiej bowiem je znać zawczasu i renegocjować niekorzystne postanowienia umowne w celu utrzymania relacji biznesowych z kontrahentem.

ZMIEŃ FORMĘ PRAWNĄ SWOJEJ FIRMY – i zrzuć niepotrzebne kilogramy!

Nigdy nie jest za późno na zmianę formy prawnej prowadzonego biznesu na optymalną, a więc na mniej kosztowną i ograniczającą odpowiedzialność osobistą od zawodowych zobowiązań.

Zaufaj prawnikowi specjalizującemu się w procesach przekształceń i połączeń spółek, który wesprze Cię we wbrew pozorom skomplikowanym procesie.

BĄDŹ PIERWSZY I POLEĆ INNYM!

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Milana Krzemień

Autor

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych ze szczególnym naciskiem na spółki prawa handlowego, polegającej w głównej mierze na opracowywaniu, redagowaniu oraz opiniowaniu umów z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa pracy i prawa gospodarczego oraz w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych zmierzających do zawarcia kontraktów oraz w reprezentacji podmiotów gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Z uwagi na posiadaną biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, również w zakresie terminologii prawniczej oraz zaawansowany poziom języka francuskiego wielokrotnie świadczy czynności obsługi prawnej podmiotów gospodarczych o obcojęzycznym składzie osobowym ich organów. Jest absolwentką Kolegium Prawa w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. (maj 2006 r.) Studia prawnicze ukończyła z wyróżnieniem. W ich trakcie była członkiem Kliniki Prawnej w sekcji prawa cywilnego pod zwierzchnictwem Prof.. Fryderyka Zolla. – gdzie brała czynny udział w świadczeniu pomocy prawnej pro publico bono.

Więcej artykułów

Zostaw komentarz